با توجه به آغاز عملیات اجرایی تبدیل پیله خشک به نخ توسط شرکت صنایع ابریشم گیلان واقع در صومعه سرا، مدیر عامل محترم شرکت صنعت آفرینان امداد به اتفاق هیات همراه در تاریخ ۱۷ شهریور ماه سال جاری بازدیدی از روند اجرایی عملیات مذکور داشتند.

براساس دستورجناب آقای دکتر رئیسی و با همت تمامی مسوولین استانی و کشوری و پشتیبانی شرکت صنعت آفرینان امداد، شرکت صنایع ابریشم گیلان پس از یک دوره وقفه طولانی که قریب ۱۲ سال به طول انجامید مجددا فعالیت خود را آغاز نمود.

با توجه به شرایط مطلوب نگهداری از تجهیزات و دستگاه ها و دعوت به همکاری نیروهای با تجربه و متخصص، کیفیت محصولات تولیدی این شرکت در سطحی بسیار عالی و قابل رقابت در بازار می باشد.

از آنجاییکه بخش زیادی از سهم پیله تولید شده داخل کشور طی سال جاری توسط شرکت صنعت آفرینان امداد به صورت حمایتی خریداری وجمع آوری گردید، شرکت صنایع ابریشم تمامی ظرفیت تولید خود را به این مجموعه اختصاص داده است.

شایان ذکر است شرکت صنعت آفرینان امداد آمادگی دارد تا علاوه بر تامین نیاز ابریشم تولیدکنندگان تحت حمایت کمیته امداد نیاز سایر تولیدکنندگان منسوجات ابریشمی خصوصا فرش دستباف را براساس سهمیه بندی در نظر گرفته شده و اولویت های حمایتی تامین نماید.